Lode a plavidlá poskytujú rekreáciu a dobrodružstvo, no prinášajú so sebou aj riziká. Nedovoľte, aby vás potopila nečaká nehoda alebo iná nepríjemnosť spojená s prevádzkou plavidla.
Výber poistenia pre vaše plavidlo je dôležitým rozhodnutím, ale zorientovať sa medzi ponukami nemusí byť vždy jednoznačné. Porovnajte si poistenie plavidiel online a nechajte si vypracovať rôzne cenové ponuky pre vaše potreby.
Profesionálne cenové ponuky vám pomôžu správne určiť výhodné poistenie plavidla.
Poistenie plavidiel sa môže odlišovať v celkovej výške poistnej sumy, môže kryť zodpovednosť vás alebo akejkoľvek inej osoby, ktorá naviguje alebo má zverené vaše plavidlo. Môže kryť krádež, poškodenie na trupe, motore, riziká straty, osobné úrazové poistenie a mnoho iného. Náhodný úraz a poplatky lekárov na pohotovosti, ak sa niekto zraní na plavidle, nastupovaní a vystupovaní, ako aj iné špecifické úrazy sú poistené komplexne.
Každý rok dochádza k množstvu nehôd rekreačných plavidiel a to sa netýka len morí, ale aj našich riek a priehrad. Stačí malá chvíľa nepozornosti a môže nastať veľký problém. Spoľahlivé poistenie plavidiel vás však bude vždy spoľahlivo chrániť a zabezpečí plnohodnotné krytie prípadnej škody.

social position

Zdieľaj tento článok

Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.