Komerční poskytovatelia pôžičiek – tiež známi ako nebankové finančné inštitúcie – sú organizácie, ktoré poskytujú finančné služby, ako sú pôžičky a úverové nástroje, ale nemajú bankovú licenciu.
Nebankový poskytovateľ pôžičiek je spoločnosť, ktorá nie je bankou, úverovým družstvom alebo stavebnou sporiteľňou. Medzi nebankových poskytovateľov pôžičiek patria rôzne finančné inštitúcie, ktoré ponúkajú rôzne druhy úverov.
Požičajte si s dôverou. Porovnajte všetky svoje najlepšie možnosti pôžičiek na základe vašich jedinečných finančných potrieb.
Malé firmy a začínajúci podnikatelia môžu mať problémy so zabezpečením financovania bežnou bankovou pôžičkou. Nebankové pôžičky sú alternatívna možnosť pôžičiek s väčšou flexibilitou.
Na rozdiel od bankových pôžičiek môžu mať nebankové pôžičky menej obmedzujúce finančné kritériá pre žiadateľov.
Nebankové pôžičky sú tiež rýchly spôsob financovania vzniknutých potrieb. Bežná žiadosť o pôžičku v banke a jej schválenie môže trvať skutočne dlho a vyžadať si množstvo dokladov. Nebankové pôžičky majú zvyčajne jednoduché procesy podávania a schvaľovania žiadostí.
Bankové pôžičky hodnotia vašu kreditnú históriu a len zriedka požičiavajú novým podnikom bez niekoľkoročného účtovníctva. U nebankových poskytovateľov sú však kritériá získania pôžičky oveľa menej prísne. Porovnajte si rôzne ponuky nebankových pôžičiek, ktoré sú vhodné aj pre vás.

social position

Zdieľaj tento článok

Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.