Ak prevádzkujete firmu s flotilou vozidiel, určite viete, aká je to zodpovednosť a výzva udržať ich v bezpečí. Bez ohľadu na to, či ide o osobné autá, dodávky, nákladné vozidlá alebo iné typy vozidiel, je dôležité mať poistenie, ktoré chráni váš majetok a minimalizuje finančné riziká spojené s nehodami, poškodením alebo krádežou. Poisťovňa ponúka špeciálne flotilové poistenie vozidiel, ktoré je navrhnuté pre potreby a výzvy, ktoré sú s takouto prevádzkou spojené.
Poisťovňa poskytuje komplexné krytie, ktoré zahŕňa poškodenie vozidiel, krádež, vandalismus a iné riziká. V prípade nehody alebo poškodenia vozidla budete mať istotu, že vaša firma nebude musieť znášať vysoké náklady na opravu alebo náhradu vozidla. To vám umožní udržať svoju flotilu v prevádzke a minimalizovať vplyv na váš podnikateľský rozpočet.
Flotilové poistenie vozidiel zahŕňa aj zodpovednosť voči tretím osobám. To znamená, že ak vaše vozidlo spôsobí škodu inému vozidlu, majetku alebo osobe, poistenie vám poskytne finančnú ochranu a pomôže pokryť náklady na odškodnenie.

social position

Zdieľaj tento článok

Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.