Cestovné poistenie je pre cestovateľov nevyhnutnosťou. Chráni vás pred širokým spektrom nepríjemností, ktoré vás môžu pri cestách postretnúť. Vzhľadom na to, že žijeme v neistých časoch, kde je samotné cestovanie veľkým otáznikom, ísť bez cestovného poistenia by bolo neuvážené.
Nepredvídateľné choroby, prírodné katastrofy a nehody môžu každú chvíľu vykoľajiť dobre naplánovanú dovolenku. Dôležité je mať uzatvorené cestovné poistenie, ktoré vás dokáže ochrániť.
Pri cestovaní do zahraničia môžu nastať nešťastné situácie. Núdzové situácie sa môžu stať neohlásené, rovnako ako nehody.
Zranenie alebo choroba sú v najlepšom prípade nepohodlné, ale predstavte si, že potrebujete pohotovostnú lekársku pomoc v zahraničí – možno nebudete môcť komunikovať s lekármi a s najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť za svoje ošetrenie zaplatiť. Cestovné poistenie môže kryť všetky potrebné zdravotné vyšetrenia.
Ak stratíte peňaženku alebo pas, alebo ak vám tieto položky ukradnú počas vašej cesty, váš plán cestovného poistenia ponúka krytie pre stratené peniaze a výdavky vynaložené na získanie ďalšieho pasu od veľvyslanectva. Cestovné poistenie kryje aj stratu batožiny. Nie je nič nepríjemnejšie ako prísť na dovolenku bez batožiny. Všetky náklady spojené s touto nepríjemnosťou kryje poistenie.
Vyberte si to najvýhodnejšie cestovné poistenie pre vašu plánovanú dovolenku.

social position

Zdieľaj tento článok

Prihláste sa na náš newsletter a získavajte novinky a výhodné ponuky do svojej e-mailovej schránky.